W turnieju udział wzięło ponad 200 zawodników z różnych miast Polski: Waraszawa, Lublin, Zamość, Tomaszów Lubelski, Kraśnik, Niemce oraz Janów Lubelski.
Poniżej przedstawiamy wyniki i gratulacje dla wszystkich medalistów.
|
XXVII TURNIEJ MIKOŁAJOWY DZIECI |
|
|
W KARATE TRADYCYJNYM |
|
|
2.12.2018 r. Świdnik |
|
|
WYNIKI |
|
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 5 lat i młodsi (2013 i młodsi) 9 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Maciejewski Wiktor |
Lubelski KKT |
2. |
Chrzanowski Filip |
UKKT Praga Południe |
3. |
Wyka Stanisław |
Lubelski KKT |
4. |
Grochowski Arkadiusz |
Lubelski KKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Dziewczyny 6-7 lat (2012-2011) 9-8 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Berbeć Anna |
Lubelski KKT |
2. |
Wajda Hanna |
KKT Tomaszów Lubelski |
3. |
Kowalczyk Julia |
Lubelski KKT |
4. |
Czeczko Helena |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 6-7 lat (2012-2011) 9-8 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Dobosz Piotr |
Janowski KKT |
2. |
Chęć Antoni |
KKT Bushi |
3. |
Chmielewski Jan |
Lubelski KKT |
4. |
Przysucha Jan |
Lubelski KKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Dziewczyny 6-7 lat (2012-2011) 7 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Maciejewska Sandra |
Lubelski KKT |
2. |
Dąbrowska Gabriela |
UKKT Praga Południe |
3. |
Biedacha Zofia |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 6-7 lat (2012-2011) 7 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Szczepanik Szymon |
Lubelski KKT |
2. |
Ostrowski Julian |
Zamojska AKT |
3. |
Kania Nikodem |
Janowski KKT |
4. |
Ostrowski Cezary |
Zamojska AKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 9-8 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Mosór Katarzyna |
KKT Tomaszó Lubelski |
2. |
Bondyra Julia |
Zamojski KKT Renesans |
3. |
Stępień Nikola |
Lubelski KKT |
4. |
Mituła Alicja |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 9-8 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Sieniuta Maksymilian |
Lubelski KKT |
2. |
Wojciechowski Maciej |
Janowski KKT |
3. |
Włoch Adam |
KKT Bushi |
4. |
Górny Szymon |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 7 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Lis Zuzanna |
Zamojski KKT Renesans |
2. |
Bednarczuk Adrianna |
Zamojski KKT Renesans |
3. |
Chrustek Nina |
UKKT Praga Południe |
4. |
Maciejska Emilia |
KKT Tomaszó Lubelski |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 7 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Mazur Patryk |
Janowski KKT |
2. |
Maziarz Jakub |
Lubelski KKT |
3. |
Kitka Cyprian |
Zamojski KKT Renesans |
4. |
Kordecki Przemysław |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 6 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Drozd Julia |
Janowski KKT |
2. |
Rząd Emilia |
Zamojski KKT Renesans |
3. |
Wichowska Marcelina |
Zamojski KKT Renesans |
4. |
Wajda Katarzyna |
KKT Tomaszów Lubelski |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 5-4 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Sagan Artur |
Zamojska AKT |
2. |
Łyp Jacek |
Zamojska AKT |
3. |
Mazur Alan |
Zamojska AKT |
4. |
Gałązka Mikołaj |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Dziewczęta 10-12 lat (2008-2006) 9-8 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Kowalska Emilia |
Lubelski KKT |
2. |
Brzozowska Emilia |
KKT Bushi |
3. |
Pawłowicz Julia |
Lubelski KKT |
4. |
Karasek Małgorzata |
Lubelski KKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Dziewczęta 10-11 lat (2008-2007) 9-7 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Strzałkowska Julia |
Zamojska AKT |
2. |
Kurluk Julia |
KKT Bushi |
3. |
Wyka Izabela |
Lubelski KKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 10-12 lat (2008-2006) 7 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Serwatka Karol |
Janowski KKT |
2. |
Paszczyk Michał |
KKT Bushi |
3. |
Kozak Igor |
Lubelski KKT |
4. |
Snopek Paweł |
Lubelski KKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 6 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Gontkiewicz Paweł |
Lubelski KKT |
2. |
Bryk Tomasz |
KKT Tomaszów Lubelski |
3. |
Koperczak Dawid |
KKT Bushi |
4. |
Zymon Antoni |
Zamojska AKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Dziewczęta 10-11 lat (2008-2007) 5-3 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Ostrowska Monika |
Lubelski KKT |
2. |
Czaplińska Martyna |
Lubelski KKT |
3. |
Wikira Wiktoria |
Zamojski KKT Renesans |
4. |
Flis Anna |
Janowski KKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 5-3 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Joachimowicz Patryk |
Lubelski KKT |
2. |
Wichowski Gabriel |
Zamojski KKT Renesans |
3. |
Dobrowolski Rajner |
Zamojski KKT Renesans |
4. |
Wojniusz Tobiasz |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 12-13 lat (2006-2005) 6 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Siwiec Franciszek |
KKT Bushi |
2. |
Wojciechowski Jakub |
Janowski KKT |
3. |
Abramek Euzebiusz |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 5-4 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Borys Kwiatek |
Janowski KKT |
2. |
Łój Marcin |
KKT Tomaszów Lubelski |
3. |
Bryk Wojciech |
KKT Tomaszów Lubelski |
4. |
Osmoliński Igor |
Zamojski KKT Renesans |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Dziewczyny 12-13 lat (2006-2005) 6 -1 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Turczyn Zuzanna |
Zamojski KKT |
2. |
Orłowska Zofia |
Lubelski KKT |
3. |
Rożnowicz Natalia |
Lubelski KKT |
4. |
Mosór Kinga |
KKT Tomaszów lubelski |
|
|
|
|
Konkurencja: Kata |
|
Chłopcy 12-13 lat (2006-2005) 3-1 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Muchowski Mikołaj |
Lubelski KKT |
2. |
Majchrzak Daniel |
Lubelski KKT |
3. |
Wolski Szymon |
Janowski KKT |
4. |
Kański Kacper |
Lubelski KKT |
|
|
|
|
|
|
|
Konkurencja: Ko go kumite |
|
Dziewczyny 12-13 lat (2006-2005) 5 -1 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Turczyn Zuzanna |
Zamojski KKT |
2. |
Paczos Faustyna |
KKT Tomaszów lubelski |
3. |
Orłowska Zofia |
Lubelski KKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Ko go kumite |
|
Chłopcy 12-13 lat (2006-2005) 3-1 kyu |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Majchrzak Daniel |
Lubelski KKT |
2. |
Muchowski Mikołaj |
Lubelski KKT |
3. |
Kański Kacper |
Lubelski KKT |
|
|
|
|
|
|
|
Konkurencja: Kichon |
|
Dziewczyny 5 lat i młodsi 2013 i młodsi 9kyu - bez stopnia |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Topyło Zofia |
KKT Bushi |
2. |
Tulej Michalina |
KKT Bushi |
3. |
Mękal Iga |
Lubelski KKT |
4. |
Stawnicka Lena |
Lubelski KKT |
|
|
|
|
Konkurencja: Kichon |
|
Chłopcy 5 lat i młodsi 2013 i młodsi 9kyu - bez stopnia |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Brzozowski Leon |
KKT Bushi |
2. |
Maciejewski Wiktor |
Lubelski KKT |
3. |
Kordecki Robert |
Lubelski KKT |
4. |
Chrzanowski Filip |
UKKT Praga Południe |
|
|
|
|
Konkurencja: Kichon |
|
Dziewczęta 6-7 lat (2011-2012) 9kyu - bez stopnia |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Mendel Alicja |
KKT Bushi |
2. |
Wojciechowska Nikola |
Janowski KKT |
3. |
Żak Kamila |
Lubelski KKT |
4. |
Wach Iza |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kichon |
|
Chłopcy 6-7 lat (2011-2012) 9kyu - bez stopnia |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Iwan Seweryn |
KKT Bushi |
2. |
Frankowski Julian |
Lubelski KKT |
3. |
Gorzym Filip |
KKT Bushi |
4. |
Karpiński Maciej |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kichon |
|
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 9kyu - bez stopnia |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Topyła Maria |
KKT Bushi |
2. |
Tymochowicz Amelia |
KKT Bushi |
3. |
Kisziona Wiktoria |
|
4. |
Mazurkiewicz Zuzanna |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kichon |
|
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 9kyu - bez stopnia |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Karpiński Aleksy |
KKT Bushi |
2. |
Szmigielski Wojciech |
Lubelski KKT |
3. |
Fac Patryk |
Lubelski KKT |
4. |
Pawlikowski Jan |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kichon |
|
Dziewczęta 10-13 lat (2008-2005) 9kyu - bez stopnia |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Warchocka Zuzanna |
KKT Bushi |
2. |
Pawłowicz Julia |
Lubelski KKT |
3. |
Karasek Małgorzata |
Lubelski KKT |
4. |
Woźniak Weronika |
KKT Bushi |
|
|
|
|
Konkurencja: Kichon |
|
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 9kyu - bez stopnia |
|
Lp. |
Nazwisko i imię |
Klub |
1. |
Akapian Robert |
KKT Bushi |
2. |
Iwan Igor |
KKT Bushi |
3. |
Mokijewski Sebastian |
Lubelski KKT |
4. |
Siwiec Leon |
KKT Bushi |