• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-) Letnia Akademia Karate (Roztocze) - START!

    WAKACJE Z KARATE' 2018 !       Letnia Akademia Karate (Roztocze)    ZAPISY!

  • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)


Licznik

904424
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
250
311
3238
799259
9141
8686
904424

R E L A C J A 

  VI PUCHAR "WARSA I SAWY"  
  TURNIEJ DZIECI I JUNIORÓW W KARATE TRADYCYJNYM  
  13.04.2019 r. WARSZAWA  
     
  KONKURS SPRAWNOŚCIOWY  
  Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOWALCZYK KATARZYNA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
II miejsce WŁOCHYŃSKA TOSIA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
IV miejsce BARANOWSKA AMELIA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
     
  Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
II miejsce DYMEL WIKTOR UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
     
  KONKURENCJA: KICHON  
  Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOSIŃSKA JULIANNA WARSZAWSKA AKT
II miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce WŁOCHYŃSKA TOSIA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
IV miejsce PAWŁOWSKA WANDA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
     
  Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DYMEL WIKTOR UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
II miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
IV miejsce SOZAŃSKI FLORIAN ABiRO ZIELONA GÓRA
     
     
  KONKURENCJA - KATA  
     
  Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWIŃSKA KARINA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
II miejsce LUBECKA ZOFIA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
III miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
IV miejsce FRANCUZ KARINA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce STACHOWIAK CYPRIAN ABiRO ZIELONA GÓRA
II miejsce TETRUK IGOR UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce KLEPACZEWSKI FILIP UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
IV miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WAJDA HANNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MICHALEC KLAUDIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce KRAWCZYK OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce WÓJCIK WIKTORIA BIŁGORAJSKI KKT
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOBOTKA ADAM ABiRO ZIELONA GÓRA
II miejsce LESZCZYŃSKI ALEKSANDER UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce KISTER BARTOSZ UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
IV miejsce TCHÓRZEWSKI STANISŁAW UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MACIEJEWSKA SANDRA LUBELSKI KKT
III miejsce CHRUSTEK NINA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
IV miejsce DĄBROWSKA GABRIELA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce SKÓRA RAFAŁ LUBELSKI KKT
III miejsce KOZAKIEWICZ STANISŁAW WARSZAWSKA AKT
IV miejsce WARZECHA MICHAŁ KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BORKOWSKA AMELIA AKT RZESZÓW
II miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce RZĄD EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce LIPIŃSKA AMELIA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KŁYS DOMINIK STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
II miejsce SOZAŃSKI KRYSPIN ABiRO ZIELONA GÓRA
III miejsce MARKOWSKI DAWID STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce GAWINEK BARTOSZ STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DOBROWOLSKA ADA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
II miejsce GRZESZCZYK MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce KUREK WERONIKA LUBELSKI KKT
IV miejsce KLEWIŃSKA FATIMA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
     
  Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GWIZDOWSKA KSENIA KKT SHOTO W PILE
II miejsce SIEMBAB DOMINIKA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce CZYŻEWSKA ZOFIA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
IV miejsce KUPCZAK MARIA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PIĄTEK BARTOSZ AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK
II miejsce GIECKO PATRYK ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce KOBIERECKI OSKAR STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce ZIELIŃSKI SZYMON UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WRONOWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
II miejsce WAJDA KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce KORDALEWSKA ZOFIA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce SERAFIMOWICZ ALEKSANDRA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BRYK TOMASZ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MACIEJEWSKI ANTONI STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
III miejsce SZLASKI BŁAŻEJ UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
IV miejsce KOZAK IGOR LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KLEPACZEWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce BENC DOMINIKA AKT RZESZÓW
III miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
IV miejsce GRUSZKA HELENA ABiRO ZIELONA GÓRA
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DOLANOWSKI JAKUB TOMASZOWSKI KKT
II miejsce NEĆ MAKSYMILIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce BĘCZKOWKSI SZYMON KKT KOBU WROCŁAW
IV miejsce KRAWCZYK JAKUB TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWŁOWICZ JULIA LUBELSKI KKT
II miejsce KARASEK MAŁGORZATA LUBELSKI KKT
III miejsce ŚWIOSTEK WIOLETTA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce BŁACH ALEKSANDRA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce WARZECHA WIKTORIA KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
  Dziewczęta 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce KAROLEWSKA OLIWIA KKT KOBU WROCŁAW
III miejsce CZAPNIK ZUZANNA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce JÓŹWICKA MAGDALENA MSKT Ai-Do
     
  Chłopcy 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOLASIŃSKI ADAM INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO
II miejsce JOACHIMOWICZ PATRYK LUBELSKI KKT
III miejsce KUSZTAL MATEUSZ MSKT Ai-Do
IV miejsce KRUPACKI WOJCIECH KKT KOBU WROCŁAW
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ŁUCZYŃSKA WIKTORIA AKT SAMURAJ GNIEZNO
II miejsce PISZCZEK ELIZA KRAKOWSKI KKT
III miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
IV miejsce MILANOWSKA OLIWIA AKT RZESZÓW
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce RAK KAMIL KRAKOWSKI KKT
II miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
III miejsce WOLANIN WIKTOR KRAKOWSKI KKT
IV miejsce CZECHOWSKI ANTONI KRAKOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
II miejsce FLORJAŃSKA MICHALINA MSKT Ai-Do
III miejsce FIGIEL IZABELA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MALEC JAKUB KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce KOZIOŁ BARTOSZ KRAKOWSKI KKT
III miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
IV miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
     
     
  KONKURENCJA: KUMITE  
     
  Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUPCZAK MARIA LUBELSKI KKT
II miejsce KARASEK MAŁGORZATA LUBELSKI KKT
III miejsce PAWŁOWICZ JULIA LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce BŁACH ALEKSANDRA KRAKOWSKI KKT
III miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce WARZECHA WIKTORIA KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CZAPNIK MICHAŁ KRAKOWSKI KKT
II miejsce OSMOLIŃSKI IGOR ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce ŁUCZAK MACIEJ MSKT Ai-Do
IV miejsce BARTKOWSKI HUBERT AKT PŁOCK
     
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KAROLEWSKA OLIWIA KKT KOBU WROCŁAW
II miejsce MALOWANIEC MARTYNA AKT PŁOCK
III miejsce JÓŹWICKA MAGDALENA MSKT Ai-Do
     
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRUPACKI WOJCIECH KKT KOBU WROCŁAW
II miejsce KUSZTAL MATEUSZ MSKT Ai-Do
III miejsce KICZAK KACPER ABiRO ZIELONA GÓRA
     
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MILANOWSKA OLIWIA AKT RZESZÓW
II miejsce ŁUCZYŃSKA WIKTORIA AKT SAMURAJ GNIEZNO
III miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
IV miejsce PACZOS FAUSTYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOROCIŃSKI PIOTR UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
II miejsce BĄK JAKUB AKT RZESZÓW
III miejsce BUTKIEWICZ DARIUSZ MSKT Ai-Do
IV miejsce RAK KAMIL KRAKOWSKI KKT
     
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce FLORJAŃSKA MICHALINA MSKT Ai-Do
II miejsce FIGIEL IZABELA UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
     
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
II miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA
III miejsce KOZIOŁ BARTOSZ KRAKOWSKI KKT
IV miejsce CWAJDA JAKUB KRAKOWSKI KKT
Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.