• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

  Czytaj więcej...
 • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY !

  Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

  Czytaj więcej...
 • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY !

  Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

  Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

  Czytaj więcej...
 • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY ! :-)

  ZAPISY do KLUBU ! DOŁĄCZ do NAS !

 • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

 • LATO' 2023- OBÓZ NAD POJEZIERZU ŁĘCZ.-WŁOD.- JEZIORO BIAŁE- 20- 27.08.2023 R., OKUNINKA

  OBÓZ LETNI- OKUNINKA- 20- 27.08.2023 r.- TRWAJĄ ZAPISY- ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Z A P I S Y

2024

KARATE DLA:

PRZEDSZKOLAKÓW
DZIECI SZKOLNYCH
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540 

ZAPRASZAMY

 

 Licznik

1464071
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
220
193
413
1361958
5970
13502
1464071

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z krótką charakterystyka grup dla początkujących, które prowadzone są w klubie.
W przypadku pytań, wątpliwości - prosimy o kontakt- chętnie pomożemy:
e-mail: warszawaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 22 403 70 71

GRUPY PRZEDSZKOLNE dla dzieci w do lat 6:
- specjalistyczny program zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym zawierający: gry i zabawy ruchowo- edukacyjne, naukę podstaw karate, koncentracji, współpracy w grupie, określonych zasad postępowania, słuchania ze zrozumieniem i wykonywania zadań czy poleceń, ćwiczenia ogólnorozwojowe zalecane dla dzieci w wieku przedszkolnym z elementami gimnastyki korekcyjnej. Zajęcia są bardzo lubiane przez dzieci, które wykazują duże zainteresowanie nauką karate, elementami kultury japońskiej, jak również bardzo chętnie biorą udział w ćwiczeniach i zabawach, które prowadzone są w sposób przystępny i atrakcyjny dla dzieci w tym wieku.

GRUPY DLA DZIECI "szkolnych" w wieku 6- 13 lat:
Zajęcia w grupach dziecięcych prowadzone są z podziałem na mniejszy zakres wiekowy uczestników i bardziej specjalistyczny program dostosowany do wieku : 6- 9 lat i 9- 13 lub bardziej ogólny: 6- 13 lat. W programie zajęć znajdują się ćwiczenia ogólnorozwojowe odpowiednie dla dzieci w wieku szkolnym, elementy gimnastyki korekcyjnej, gry i zabawy ruchowo- edukacyjne oraz nauka karate na poziomie początkującym prowadzona w sposób przystępny i atrakcyjny dla tej grupy wiekowej. 
Ćwiczący zapoznają się z elementami kultury japońskiej, będą uczyli się współpracy w grupie, systematyki, zachowaniem wg stosownych zasad, szacunku, pracy nad samym sobą oraz dążenia do samorozwoju, pokonywania własnych słabości, wytyczania sobie celów i dążenia do nich.

GRUPY DLA MŁODZIEŻY:
zajęcia dla młodzieży prowadzone są w grupach: 13- 18 lat oraz młodzież 14 lat i starsi + dorośli, grupy ogólne lub rodzinne- łączone wiekowo.
W programie zajęć znajdują się: poprawa sprawności ogólnej i sylwetki oraz korekcja ewentualnych wad postawy, podstawy karate, etykieta i etyka- zachowanie określonych zasad i szacunek rozumiany w różnych aspektach, samoobrona, praca nad pewnością siebie oraz samorozwojem intelektualno- emocjonalno- fizycznym.

GRUPY DLA DOROSŁYCH:
zajęcia dla dorosłych prowadzone są w grupach: łączonych z młodzieżą od 14 lat, od 18 lat, 30+ i 50+; zajęcia w każdej z w/w grup dostosowane są do wieku uczestników, zarówno charakterem ćwiczeń ogólnorozwojowych, jak i sposobem nauczania karate oraz zakresem wiedzy. Programy wzbogacone są o samoobronę.  

 

 

 

GRUPY DLA DOROSŁYCH 30 +:
zajęcia o specjalistycznym programie dla osób w wieku 30 lat i starszych, ukierunkowanym w zakresie ćwiczeń fizycznych oraz treningu i wiedzy karate do w/w grupy wiekowej. Program wzbogacony o elementy samoobrony i ćwiczenia kształtujące sylwetkę.

GRUPY DLA SENIORÓW 50 +:
zajęcia o specjalistycznym programie dla osób w wieku 50 lat i starszych, ukierunkowane w zakresie ćwiczeń fizycznych
oraz treningu i wiedzy karate do w/w grupy wiekowej.
Program wzbogacony o elementy samoobrony, ćwiczenia kształtujące sylwetkę, rozciągające i rehabilitacyjne.

GRUPY RODZINNE:
zajęcia o charakterze rodzinnym, przeznaczone dla całych rodzin: dzieci, młodzieży i dorosłych;
dostosowane ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, wiedzą karate i sposobem treningu przystępnym dla wszystkich uczestników. 
Zajęcia wzbogacone są o elementy integracyjne rodzinę np.: wspólne ćwiczenia w formie zabaw ruchowym; są doskonałym pomysłem na wspólną pasję i spędzanie wolnego czasu, umożliwiają korzystanie z zajęć w tym samym czasie wszystkim członkom rodziny.   

GRUPY OGÓLNE:
zajęcia łączone np.: większy zakres wiekowy, dostosowane programem do uczestników zajęć.

SYSTEM TRENINGOWY " KarateFIT":
Wyjątkowy program treningowy dla młodzieży (od 14 lat) i dorosłych, zawierający bardzo efektywne ćwiczenia kształtujące sylwetkę, podstawy karate
i samoobronę. Program oparty na wieloletnim treningu i pracy ciała w karate autorstwa Barbara Marciniak- medalistki Mistrzostw Świata i Europy w Karate. 

PROGRAM DLA DZIECI " SPORTOWY TALENT":
program treningowy realizowany przy współpracy z Polskim Związkiem karate Tradycyjnego i dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz klubu dla dzieci niećwiczących karate - uczniów szkół podstawowych, realizowany w określonych miejscach treningowych w okresie wrzesień- grudzień 2015, bezpłatny dla uczestników, którego podsumowanie odbędzie się w m-cu grudniu: pobyt (bezpłatny) dla najbardziej zaangażowanych uczestników w centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki " Dojo- Stara Wieś" i turniejem.

 

PROGRAM DLA RODZIN " RODZINA Pro-Active":
program treningowy realizowany przy współpracy z Polskim Związkiem karate Tradycyjnego i dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz klubu dla wszystkich członków rodziny- niećwiczących karate - , realizowany w określonych miejscach treningowych w okresie wrzesień- grudzień 2015.

Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.