• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY do KLUBU ! DOŁĄCZ do NAS !

  • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • LATO' 2023- OBÓZ NAD POJEZIERZU ŁĘCZ.-WŁOD.- JEZIORO BIAŁE- 20- 27.08.2023 R., OKUNINKA

    OBÓZ LETNI- OKUNINKA- 20- 27.08.2023 r.- TRWAJĄ ZAPISY- ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Z A P I S Y

2024

KARATE DLA:

PRZEDSZKOLAKÓW
DZIECI SZKOLNYCH
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540 

ZAPRASZAMY

 

 



Licznik

1438560
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
244
174
1037
1336561
7747
14918
1438560

 

Gwiazdkowy Turniej Karate
pod Patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek
11.12.2016r., Sulejówek
relacja

 

W dniu 11.12.2016r. zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego "Praga Południe" po raz kolejny sprawdzali swoje umiejętności. Tym razem podczas Gwiazdkowego Turnieju Karate w Sulejówku organizowanym przez Mazowiecką Akademie Karate. Dzięki tak licznym startom i rzetelnym przygotowaniom i tym razem udało się przywieźć 9 medali.
Tym samym był to ostatni start w sezonie, który kończymy z wielką satysfakcją :)
Mamy nadzieję, że rok 2017 będzie jeszcze bardziej obfity w sukcesy naszych karateków !

WYNIKI:

Turniej Pierwszego Kroku – do 9 kyu

A dziewczęta

1. Jagoda Skalimowska WAKT
2. Matylda Howard MAK
3. Liliana Jastrzębska WAKT
4. Antonina Przybysz Wakt

A chłopcy

1. Dawid Witt Budo
2. Jędrzej Wysocki WAKT
3. Maciej Łukasik TODOME
4. Kacper Kulma MAK

B dziewczęta

1. Matylda Kaczmarek Budo
2. Bogumiła Zagrajek Budo
3. Julia Stożek MAK
4. Julia Sowińska MAK

B chłopcy

1. Maciej Perzanowski Budo
2. Jakub Adamczyk KKP
3. Jakub Cieciera KKP
4. Ignacy Szczesiuk MAK

C dziewczęta

1. Sylwia Marciniak MAK
2. Aleksandra Moroz MAK
3. Zofia Andrzejuk MAK
4. Zofia Szczesiuk MAK

C chłopcy

1. Adam Tymiński KKP
2. Bartosz Kołodziejczak MAK
3. Marcin Kołodziejczak MAK
4. Franciszek Stożek MAK

D chłopcy

1. Arek Dukat

Senior Plus 
kobiety

1. Magdalena Koczeska KKP
2. Anna Karpińska MAK

Senior Plus
Mężczyźni

1. Maciej Chmielewski MAK
2. Tomasz Mikołajczuk MAK
3. Bogdan Larisch MAK

Gwiazdkowy Turniej Karate – kolorowe pasy

A. do 7 kyu dziewczęta

1. Zuzanna Wiatr Budo
2. Sandra Weyssenhoff MAK
3. Joanna Dymowska MAK
4. Martyna Goliszek MAK

do 7 kyu chłopcy

1. Jeremi Płonka KKP
2. Michał Piórkowski KKP
3. Stanisław Bożek MAK
4. Michał Krzyżanowski MAK

B do 7 kyu dziewczęta

1. Maja Klepaczewska UKKT Praga Południe
2. Sara Pietruszka UKKT Praga Południe
3. Dominika Siembab UKKT Praga Południe
4. Karolina Weyssenhoff MAK

B do 7 kyu chłopcy

1. Bartosz Grabiński UKKT Praga Południe
2. Staś Zagrajek Budo
3. Szymon Pikiel KKP
4. Szymon Gryniewicz KKP

B od 6 kyu dziewczyny

1. Antonina Zembowicz Budo
2. Nadia Malinowska KKP
3. Olga Iwanowska KKP
4. Alicja Kuzawińska MAK

B od 6 kyu chłopcy

1. Wojtek Konopka UKKT Praga Południe
2. Rafał Turlej MAK
3. Marek Czerwiński MAK
4. Jakub Skweres MAK

C do 7 kyu dziewczyny

1. Zuzanna Pyszyńska MAK

C do 7 kyu chłopcy

1. Ignacy Skalimowski Budo
2. Adam Matuszewski MAK
3. Marcel Kurek MAK
4. Michał Zarębski TODOME

C od 6 kyu dziewczyny

1. Marta Pietrzak Budo
2. Wiktoria Bryk Budo
3. Zuzanna Piechucka Budo
4. Zuzanna Jabłońska MAK

C od 6 kyu chłopcy

1. Jakub Kwaczyński Budo
2. Bartosz Kosiński MAK
3. Olaf Bogdanowicz KKP
4. Jakub Siembab UKKT Praga Południe

D do 7 kyu dziewczyny

1. Weronika Pietrzak Budo

D do 7 kyu chłopcy

1. Kamil Kłok Budo
2. Tomasz Likos UKKT Praga Południe
3. Krzysztof Fandrich UKKT Praga Południe

D od 6 kyu dziewczyny

1. Blanka Mysiorek KKP
2. Oliwia Mazurkiewicz UKKT Praga Południe
3. Zuzanna Olszewska KKP
4. Julia Krupa MAK

D od 6 kyu chłopcy

1. Wiktor Koziński Budo
2. Leon Koczeski KKP
3. Ignacy Mikołajczuk MAK
4. Łukasz Marlęga KKP

E chłopcy

1. Tomasz Burchard Budo

E dziewczyny

1. Katarzyna Marlęga KKP
2. Marta Okrasa MAK
3. Laura Sikorska KKP

GRATULUJEMY !!!

Fotorelacja:


Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.