• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY do KLUBU ! DOŁĄCZ do NAS !

  • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • LATO' 2023- OBÓZ NAD POJEZIERZU ŁĘCZ.-WŁOD.- JEZIORO BIAŁE- 20- 27.08.2023 R., OKUNINKA

    OBÓZ LETNI- OKUNINKA- 20- 27.08.2023 r.- TRWAJĄ ZAPISY- ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Z A P I S Y

2024

KARATE DLA:

PRZEDSZKOLAKÓW
DZIECI SZKOLNYCH
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540 

ZAPRASZAMY

 

 



Licznik

1438517
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
201
174
994
1336561
7704
14918
1438517

 

 

XV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym 
20.06.2015r., Rzeszów

DATA:    19-20 czerwca 2015 r. (piątek-sobota)
MIEJSCE: Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe im. Jana Strzelczyka „Podpromie” 
Rzeszów, ul. Podpromie 10
 
ORGANIZATOR: Polski Związek Karate Tradycyjnego
                       Akademia Karate Tradycyjnego Rzeszów

PROGRAM:
19 czerwca (piątek)        
godz. 17.00-21.00     – Przyjazd i rejestracja ekip (biuro zawodów: hala Podpromie)
godz. 20.00              – Kurs Sędziowski dla sędziów OPD (hala Podpromie – Dojo AKT Rzeszów)            

20 czerwca (sobota)
godz. 08.00-10.00    – Rejestracja ekip (biuro zawodów: hala Podpromie) 
godz. 10.00             – Zbiórka w hali
godz. 10.30             – Ceremonia otwarcia Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci
godz. 11.00             – Ogólnopolski Puchar Dzieci – rozpoczęcie zawodów:    
                                konkurencje dla grup C i D (stopnie 6-4 kyu) oraz grupy B (stopnie 6-1 kyu)
godz. 13.00 -13.30   – przerwa na obiad
godz. 14.00             – Ogólnopolski Puchar Dzieci cd.: konkurencje dla całej grupy A oraz grup B, C, D (stopnie 9-7 kyu) oraz wszystkie konkurencje drużynowe (kata drużynowe i en-bu – grupa A+B i grupa C+D)
                              – dekoracje dla konkurencji rozegranych od godz. 11:00
                              – pokazy dzieci niepełnosprawnych, grupy „Mały Spartanin”
godz. 17.00              – dekoracje dla konkurencji rozegranych od godz. 14:00
                               – Ogólnopolski Puchar Dzieci cd.: konkurencje dla grup C i D (stopnie 3-1 kyu)
                               – dekoracje dla pozostałych konkurencji
godz. 20.00              – Ceremonia zakończenia Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci

KARTA ZGŁOSZENIOWA

 

R E G U L A M I N:

Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.