• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY do KLUBU ! DOŁĄCZ do NAS !

  • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • LATO' 2023- OBÓZ NAD POJEZIERZU ŁĘCZ.-WŁOD.- JEZIORO BIAŁE- 20- 27.08.2023 R., OKUNINKA

    OBÓZ LETNI- OKUNINKA- 20- 27.08.2023 r.- TRWAJĄ ZAPISY- ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Z A P I S Y

2024

KARATE DLA:

PRZEDSZKOLAKÓW
DZIECI SZKOLNYCH
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540 

ZAPRASZAMY

 

 



Licznik

1438534
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
218
174
1011
1336561
7721
14918
1438534

 

 

Warszawska Olimpiada Młodzieży
w Karate Tradycyjnym
wyniki

 


W dniu 24.10.2015r. w Wesołej zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego "Praga Południe" wzięli udział w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, gdzie zdobyli aż 23 medale !
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! :-)
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami :-)

2008 i mniej
do 7 kyu

 

 

dziewczyny

 

1. Maja Klepaczewska Ukkt Praga Płd

 

2. Zuzanna Wiatr UKS Budo Grodzisk

 

3. Patrycja Rutkowska SKKW

 

4. Magdalena Czerkas Ukkt Praga Płd

 

 

chłopcy

 

1. Grzegorz Lipiński UKS Budo Grodzisk

 

2. Wojciech Ulewicz UKS Budo Grodzisk

 

3. Maksymilian Morzyk MKKT Nikobushi

 

4. Bartosz Dębski Aido

 

 

od 6 kyu

 

dziewczyny

 

1. Hanna Zabój UKS Budo Grodzisk

 

 

chłopcy

 

1. Bogdan Woźniuk KKP

 

2. Dominik Kalniuk Skkw

 

 

 

2006-2007
do 7 kyu

 

 

dziewczyny

 

1. Marta Pietrzak UKS Budo Grodzisk

 

2. Magda Jóźwicka Aido

 

3. Patrycja Wolnicka KKP

 

4. Ola Mila KKP

 

 

chłopcy

 

1. Damian Delegacz Ukkt Praga Płd

 

2. Patryk Wróblewski KKP

 

3. Bartosz Grabiński Ukkt Praga Płd

 

4. Mateusz Stybliński MKKT Nikobushi

 

 

 

od 6 kyu

 

dziewczyny

 

1. Wiktoria Krupa Aido

 

2. Antonina Zembowicz UKS Budo Grodzisk

 

3. Karolina Borowiecka Aido

 

4. Pola Sokulska Ukkt Praga Płd

 

 

 

chłopcy

 

1. Antoni Słowiński Ukkt Praga Płd

 

2. Maciej Książek Aido

 

3. Franciszek Koprowski Aido

 

4. Krystian Cieloch UKS Budo Grodzisk

 

 

 

2004-2005
do 7 kyu

 

dziewczyny

 

1. Weronika Romak Ukkt Praga Płd

 

2. Julia Daciewicz Ukkt Praga Płd

 

 

chłopcy

 

1. Jakub Laps Ukkt Praga Płd

 

2. Jakub Bartnicki KKP

 

3. Kamil Lebensztejn SKKW

 

4. Jakub Mrowiec KKP

 

 

 

od 6 kyu

 

dziewczyny

 

1. Barbara Bajera MKKT Nikobushi

 

2. Katarzyna Flaszczyńska KKP

 

3. Zuzanna Jabłońska SKKW

 

4. Magda Malinkiewicz KKP

 

 

chłopcy

 

1. Jan Szelągowski MKKT Nikobushi

 

2. Mario Sardano MKKT Nikobushi

 

3. Ignacy Mikołajczuk SKKW

 

4. Jakub Kwaczyński UKS Budo Grodzisk

 

 

 

2002-2003
do 7 kyu

 

chłopcy

 

1. Stanisław Zawadzki

 

 

od 6 kyu

 

dziewczyny

 

1. Ada Szczepanek UKKT Praga Płd

 

2. Izabela Figiel UKKT Praga Płd

 

3. Małgorzata Szwarc UKKT Praga Płd

 

4. Marta Okrasa SKKW

 

 

chłopcy

 

1. Mateusz Derelkowski Ukkt Praga Płd

 

2. Marcin Kalmus Ukkt Praga Płd

 

3. Jan Rodziewicz SKKW

 

4. Jakub Łucki Ukkt Praga Płd

 

 

 

 

 

KATA DRUŻYNOWE

 

AB

 

dziewczyny

 

 

1. Aido (Borowiecka, Krupa, Jóźwicka)

 

2. KKP (Malinowska, Mila, Jastrzębska)

 

3. SKKW (Kuzawińska, Maliszewska, Korytkowska)

 

 

chłopcy

 

 

1. Aido ( Książek, Koprowski, Dębicki)

 

2. SKKW (Kajkowski, Denarski, Wronkowski)

 

3. KKP ( Woźniuk, Kamiński, Gwiazda)

 

4. KKP (Wróblewski, Wilk, Roszkowski)

 

 

 

CD

 

dziewczyny

 

1. KKP (Mysiorek, Olszewska, Łukasiewicz)

 

 

chłopcy

 

1. KKP (Turczyk, Wilczyński, Bogdanowicz)

 

2. MKKT Nikobushi (Sardano, Szelągowski, Stybliński)

 

3. SKKW (Mikołajczuk, Wawszczak, Kosiński)

 

4. Aido (Cicieląg, Butkiewicz, Malinowski)

 

 

 

ENBU

 

AB

 

K/M

 

1. Aido (Borowiecka, Dębicki)

 

M/M

 

1. (Książek, Dębicki)

 

 

 

CD

 

K/M

 

1. MKKT Nikobushi (Bajera, Stybliński)

 

 

 

M/M

 

1. MKKT Nikobushi (Sardano, Szelągowski)

 

2. UKKT Praga Płd (Derelowski, Kalmus)

 

3. UKKT Praga Płd ( Laps, Wojtasiewicz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR MŁODSZY DZIEWCZYNY

 

 

KATA

 

 

1. Julia Wróbel Ukkt Praga Płd

 

2. Klementyna Tatarska Aido

 

3. Dominika Karpińska SKKW

 

4. Julia Dębowska KKP

 

 

 

FUKUGO

 

 

1. Julia Wróbel Ukkt Praga Pd

 

2. Dominika Karpińska SKKW

 

3. Klementyna Tatarska Aido

 

 

 

KUMITE

 

 

1. Julia Wróbel Ukkt Praga Pd

 

2. Dominika Karpińska SKKW

 

3. Klementyna Tatarska Aido

 

 

 

JUNIOR MŁODSZY CHŁOPCY

 

 

KATA

 

 

1. Tomasz Burchard UKS Budo Grodzisk

 

2. Aleksander Stańczyk KKP

 

3. Michał Zwierz SKKW

 

4. Igor Figacz KKP

 

 

 

KUMITE

 

 

1. Aleksander Stańczyk KKP

 

2. Tomasz Burchard UKS Budo Grodzisk

 

3. Michał Zwierz SKKW

 

4. Igor Figacz KKP

 

 

 

FUKUGO

 

 

1. Igor Figacz KKP

 

2. Tomasz Burchard UKS Budo Grodzisk

 

3. Aleksander Stańczyk KKP

 

4. Michał Zwierz SKKW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR DZIEWCZYNY

 

 

KATA

 

1. Jola Goldjan Ukkt Praga Płd

 

2. Natalia Gawrońska SKKW

 

 

 

KUMITE

 

 

1. Natalia Gawrońska SKKW

 

 

 

FUKUGO

 

 

1. Natalia Gawrońska SKKW

 

 

 

JUNIOR CHŁOPCY

 

 

KATA

 

 

1. Witold Mikołajuk SKKW

 

2. Ernest Figiel Ukkt Praga Płd

 

3. Adrian Karpiński SKKW

 

4. Patryk Kamiński KKP

 

 

 

KUMITE

 

 

1. Adrian Karpiński SKKW

 

2. Witold Mikołajuk SKKW

 

3. Ernest Figiel Ukkt Praga Płd

 

4. Patryk Kamiński KKP

 

 

 

FUKUGO

 

 

1. Witold Mikołajuk SKKW

 

2. Patryk Kamiński KKP

 

3. Adrian Karpiński SKKW

 

Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.