• Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas! ZAPRASZAMY :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY  !

    Trwają ZAPISY do klubu! - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • Trwają ZAPISY do KLUBU- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu- Dołącz do nas- ZAPRASZAMY ! :-)

    Czytaj więcej...
  • Trwają ZAPISY do klubu- ZAPRASZAMY ! :-)

    ZAPISY do KLUBU ! DOŁĄCZ do NAS !

  • Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

    Trwają ZAPISY do klubu - Dołącz do nas!- ZAPRASZAMY ! :-)

  • LATO' 2023- OBÓZ NAD POJEZIERZU ŁĘCZ.-WŁOD.- JEZIORO BIAŁE- 20- 27.08.2023 R., OKUNINKA

    OBÓZ LETNI- OKUNINKA- 20- 27.08.2023 r.- TRWAJĄ ZAPISY- ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Z A P I S Y

2024

KARATE DLA:

PRZEDSZKOLAKÓW
DZIECI SZKOLNYCH
MŁODZIEŻY
DOROSŁYCH

INFO:

537110104, 507197540 

ZAPRASZAMY

 

 



Licznik

1438585
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
269
174
1062
1336561
7772
14918
1438585

wyniki zawodów

W dniach 15-16 czerwca 2013 roku w hali widowiskowo-sportowej Globus przy ul.Kazimierza  Wielkiego 8 odbył się XIII Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym. W zawodach wystartowali zawodnicy z 40 klubów  całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów:

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 2006 I PÓŹNIEJ)
1. Eryk Szymański      KK 44 Łódź
2. Grzegorz Raj           KK 44 Łódź
3. Antoni Słowiński      UKKT PRAGA POŁUDNIE  Warszawa
3. Patryk Kosek          AKT Niepołomice

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - (UR. 2006 I PÓŹNIEJ)

1. Oliwia Pękala           AKT Niepołomice
2. Karolina Kość          Tomaszowski KKT
3. Milena Szablewska   AKT Rzeszów
3. Konstancja Gołofit    Lubelski KKT


KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 2004-2005 - DO 7 KYU)

1. Karol Chłopicki        AKT Niepołomice
2. Kamil Kościcki        KK KONTRA Łęknica
3. Kamil Rak               AKT Niepołomice
3. Michał Biesaga        AKT Niepołomice

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 2004-2005 - 6-1 KYU)

1. Piotr Korociński        UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa
2. Jan Szelągowski       UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa
3. Wiktor Wolanin         UKKT Janów Lubelski
3. Wiktor Janusz           AKT Niepołomice

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 2004-2005 - DO 7 KYU)
1. Zuzanna Turczyn       Tomaszowski KKT
2. Hanna Marciszewska KS PSZCZÓŁKA KT Wieluń
3. Dominika Kmiecik      AKT Niepołomice
3. Julia Pogorzelska       AKT Niepołomice

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 2004-2005 - 6-4 KYU)
1. Zuzanna Chmielewska UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa
2. Zuzanna Majek            UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa
3. Nikola Dałek                AZiKT Włocławek
3. Amelia Jędrusik           UKKT PRAGA POŁUDNIE WARSZAWA


KATA DRUŻYNOWE - (UR. 2004 I PÓŹNIEJ)

1. AKT Niepołomice                                  Karol Chłopicki,Antoni Czechowski,Michał Biesaga
2. MSKT AI-DO Warszawa                        Michał Czaszyński, Oskar Sługocki, Sebastian Gruca
3. UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa    Jan Szelągowski, Piotr Korociński, Mario Sardano
4. AKT Niepołomice                                  Patryk Kosek, Mieszko Luberda, Jakub Ślusarczyk

EN-BU DZIEWCZYNA/CHŁOPIEC - (UR. 2004 I PÓŹNIEJ)
1. UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa    Jan Szelągowski, Amelia Jędrusik
2. AKT Niepołomice                                  Dominika Kmiecik, Karol Chłopicki
3. UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa    Zuzanna Majek, Piotr Korociński
4. AKT Niepołomice                                  Anna Godyń, Sebastian Gruca

EN-BU CHŁOPIEC/CHŁOPIEC - (UR. 2004 I PÓŹNIEJ)
1. UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa    Jan Szelągowski, Mario Sardano
2. AKT Niepołomice                                  Karol Chłopicki, Antoni Czechowski
3. KKT ORZEŁ Poznań                             Nocolas Grek, Oskar Szkudlarz
4. Toruński KKT                                       Jan Zieliński, Maksym Zielaskowski

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 2002, 2003 - DO 7 KYU)
1. Bartosz Kozioł           AKT Niepołomice
2. Adrian Sudak             KKS KACHI Łódź
3. Hubert Kawecki          KK KONTRA
3. Wojciech Rzemieniak  Lubelski KKT

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 2002, 2003 - 6-4 KYU)
1. Łukasz Bojanko          IKT Włocławek
2. Bartłomiej Chojnacki   AKT Niepołomice
3. Piotr Sobczyński        Tomaszowski KKT
3. Arkadiusz Wilkosz      AKT Niepołomice

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - (2002, 2003 - 3-1 KYU)
1. Maciej Filipczyk        UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa
2. Katarzyna Szewczuk Lubelski KKT
3. Oskar Katus              UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa
4. Michał Maślak           UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (2002, 2003 - DO 7 KYU)
1. Zuzanna Smardzewska Włocławski KKT
2. Gabriela Górecka          UKS KT ORZEŁ Września
3. Zofia Nocoń                  KK 44 Łódź
3. Marta Kopytowska        KK 44 Łódź

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 2002, 2003 - 6-4 KYU)

1. Natalia Jach                  AKT Niepołomice
2. Marta Czapka               Roztoczański KKT
3. Monika Czupryńska       OJSW Łódź
3. Natalia Sokolska           UKKT PRAGA POŁUDNIE Warszawa

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 2000, 2001 - DO 7 KYU)

1. Adrian Ciołek                Dębicka AKT
2. Cezary Skarżyński        Lubelski KKT
3. Jakub Steczkowski       Tomaszowski KKT
3. Piotr Skarżyński           Lubelski KKT

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (UR. 2000, 2001 - 6-4 KYU)
1. Michał Józaf                 MUKS Bytom
2. Wiktor Gmerek             UKS KT ORZEŁ Września
3. Jakub Majchrzak          Włocławski KKT
3. Mikołaj Kaim                KKT KOBU Wrocław

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW - (2000, 2001 - 3-1 KYU)

1. Karol Marek                 AKT Rzeszów
2. Dariusz Dziwulski        AZiKT Włocławek
3. Jan Bednarz                AKT Niepołomice
4. Jakub Szupryciński      AKKT Toruń

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (2000, 2001 - DO 7 KYU)

1. Julia Latacz               MUKS Bytom
2. Marta Banaszek        KK 44 Łódź
3. Natalia Janusz           AKT Niepołomice
3. Natalia Madej            Tomaszowski KKT

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (UR. 2000, 2001 - 6-4 KYU)

1. Wiktoria Zachariasz   AKT Niepołomice
2. Natalia Bulińska        AZiKT Włocławek
3. Zofia Adach              KK 44 Łódź
3. Klementyna Tatarska MSKT AI-DO Warszawa

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT - (2000, 2001 ?  3-1  KYU)

1. Agata Kalinowska       DAK Wrocław
2. Agata Kańczukowska Lubelski KKT
3. Paulina Tutka             Lubelski KKT
4. Anita Jeleń                 Biłgorajski KKT

KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW - (UR. 2000, 2001, 2002, 2003)

1. AKT Rzeszów             Karol Marek, Patryk Błoński, Patryk Piersiak
2. AKT Niepołomice         Jan Bednarz, Paweł Henke, Arkadiusz Gwizdek
3. KKT KOBU Wrocław    Mikołaj Kaim, Tomasz Surmacz, Marcin Szczygieł
4. KK Pruszków              Jakub Gazewski, Aleksander Stańczyk, Jakub Zajdel

KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT - (UR. 2000, 2001, 2002, 2003)

1. Lubelski KKT          Paulina Tutka, Katarzyna Szewczuk, Agata Kańczukowska
2. KK 44 Łódź            Katarzyna Łuszczyńska, Matylda Jaszczak, Zofia Adach
3. AKT Niepołomice    Natalia Jach,  Natalia Janusz, Wiktoria Zachariasz
4. AKT Niepołomice II  Agata Gil, Iga Dumieńska, Aleksandra Broda

EN-BU DZIEWCZYNA/CHŁOPIEC - (UR. 2000, 2001, 2002, 2003)
1. AKT Rzeszów        Małgorzata Kipczak, Karol Marek
2. KK 44 Łódź            Katarzyna Łuszczyńska, Jan Kwiatkowski
3. Tomaszowski KKT  Kornelia Kozyra, Jakub Malec
4. AKT Niepołomice    Agata Gil, Jan Bednarz

EN-BU CHŁOPIEC/CHŁOPIEC - (UR. 2000, 2001, 2002, 2003)
1. AKT Rzeszów       Karol Marek, Patryk Błoński
2. Toruński KKT        Paweł Szulc, Jakub Obiala
3. KK 44 Łódź          Piotr Małkowski, Patryk Szymański
4. AKT Rzeszów II    Jan Szyszko, Patryk Piersiak

Share

Dnia  18  maja  2013  roku  w  Kraśniku  odbył  się  Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym-XXI  PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW.  W turnieju wystartowało  ponad 200 zawodników
z województwa lubelskiego oraz  mazowieckiego.  Na najlepszych zawodników czekały  puchary,
a dla pozostałych pamiątkowe dyplomy i poczęstunek.
Organizatorami turnieju był:  Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego w Kraśniku
oraz  Lubelski  Związek  Karate Tradycyjnego.  Puchary zostały ufundowane przez Marszałka
Województwa Lubelskiego Pana Krzysztofa Hetmana.

XXI PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW W KARATE TRADYCYJNYM
18 maja 2013 roku., Kraśnik - Wyniki:
           
Kategoria wiekowa:2001-2000 (12-13 lat)
Konkurencja: KATA
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
M-ce Nazwisko i Imię Klub M-ce Nazwisko i Imię Klub
1 Tutka Paulina LKKT Lublin 1 Kukiełka Wojciech BKKT Biłgoraj
2 Kańczukowska Agata LKKT Lublin 2 Jarosz Patryk BKKT Biłgoraj
3 Dobrowolska Karen ZKKT Zamość 3 Surowiec Jakub UKS KT Kraśnik
4 Tor Klaudia TKKT Tomaszów Lubelski 4 Krupa Dawid LKKT Lublin
Kategoria wiekowa:2003-2002 (10-11 lat)
Konkurencja: KATA
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
M-ce Nazwisko i Imię Klub M-ce Nazwisko i Imię Klub
1 Szewczuk Katarzyna LKKT Lublin 1 Filipczyk Maciej UKKT Praga Południe
2 Kozyra Kornelia TKKT Tomaszów Lubelski 2 Katus Oskar UKKT Praga Południe
3 Czapka Marta RKKT Zamość 3 Maślak Michał UKKT Praga Południe
4 Sokulska Natalia UKKT Praga Południe 4 Bujnowski Aleksander LKKT Lublin
Kategoria wiekowa:2005-2004 (8-9 lat)
Konkurencja: KATA
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
M-ce Nazwisko i Imię Klub M-ce Nazwisko i Imię Klub
1 Majek Zuzanna UKKT Praga Południe 1 Szelagowski Jan UKKT Praga Południe
2 Jaśkowska Julia LKKT Lublin 2 Wolanin Wiktor UKKT Janów Lubelski
3 Jędrusik Amelia UKKT Praga Południe 3 Szymczyk Leon LKKT Lublin
4 Medyńska Agata LKKT Lublin 4 Słowiński Antoni UKKT Praga Południe
Kategoria wiekowa:2006 i młodsi ( 7 lat i młodsi)
Konkurencja: KATA
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
M-ce Nazwisko i Imię Klub M-ce Nazwisko i Imię Klub
1     1 Słowiński Antoni UKKT Praga Południe
2     2    
3     3    
4     4    
NIŻSZE STOPNIE 9-7 KYU
Kategoria wiekowa:2001-2000 (12-13 lat)
Konkurencja: KATA
DZEWCZĘTA CHŁOPCY
M-cIe Nazwisko i Imię Klub M-ce Nazwisko i Imię Klub
1 Madej Natalia TKKT Tomaszów Lubelski 1 Ostrowski Jakub TKKT Tomaszów Lubelski
2 Wielgosz Anita TKKT Tomaszów Lubelski 2 Steczkiewicz jakub TKKT Tomaszów Lubelski
3 Sokal Klaudia UKS KT Kraśnik 3 Skarźyński Cezary LKKT Lublin
4 Jaworska Zuzanna ZKKT Zamość 4 Buczek Konrad TKKT Tomaszów Lubelski
Kategoria wiekowa:2003-2002 (10-11 lat)
Konkurencja: KATA
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
M-ce Nazwisko i Imię Klub M-ce Nazwisko i Imię Klub
1 Pańczyk Ewelina ZKKT Zamość 1 Rzemieniak Wojciech LKKT Lublin
2 Skowrońska Wiktoria UKS KT Kraśnik 2 Łapczyński Aleksander TKKT Tomaszów Lubelski
3 Polak Julia LKKT Lublin 3 Pukało Michał BKKT Biłgoraj
4 Krupa Julia LKKT Lublin 4 Pukało Rafał BKKT Biłgoraj
Kategoria wiekowa:2004-2005 (8-9 lat)
Konkurencja: KATA
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
M-ce Nazwisko i Imię Klub M-ce Nazwisko i Imię Klub
1 Turczyn Zuzanna TKKT Tomaszów Lubelski 1 Dolanowski Grzegorz TKKT Tomaszów Lubelski
2 Łukaszczyk Sonia BKKT Biłgoraj 2 Nowacki Piotr UKKT Praga Południe
3 Graboś Martyna UKS KT Kraśnik 3 Nizioła Mateusz ZKKT Zamość
4 Racławska Wiktoria UKS KT Kraśnik 4 Dziewulski Marcel BKKT Biłgoraj
Kategoria wiekowa:2006 i młodsi ( 7 lat i młodsi)
Konkurencja: KATA
DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
M-ce Nazwisko i Imię Klub M-ce Nazwisko i Imię Klub
1 Gołofit Konstancja LKKT Lublin 1 Dejnek Tytus LKKT Lublin
2 Kowal Iga BKKT Biłgoraj 2 Daniel Dawid LKKT Lublin
3 Kość Karolina TKKT Tomaszów Lubelski 3 Sadowski Bartosz BKKT Biłgoraj
4 Sokulska Pola UKKT Praga Południe 4 Glinka Miłosz UKS KT Kraśnik
KONKURENCJE DRUŻYNOWE
Kategoria wiekowa:2004-2005-2006 i młodsi
Konkurencja: KATA DRUŻYNOWE
M-ce Nazwisko i Imię Klub      
1 Szelągowski Jan UKKT Praga Południe      
Korociński Piotr      
Sardano Mario      
2 Jędrusik Amelia UKKT Praga Południe      
Majek Zuzanna      
Chmielewska Zuzanna      
3 Racławska Wiktoria UKS KT Kraśnik      
Graboś Martyna      
Pyzik Natalia      
4 Muchowski Mikołaj LKKT Lublin      
Orłowska Zofia      
Pruchniak Łukasz      
Kategoria wiekowa:2000-2001-2002-2003
Konkurencja: KATA DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT
M-ce Nazwisko i Imię Klub      
1 Kańczukowska Agata LKKT Lublin      
Tutka Paulina      
Szewczuk Katarzyna      
2 Kozyra Kornelia TKKT Tomaszów Lubelski      
Tor Klaudia      
Madej Natalia      
3 Kamieńska Weronika UKKT Praga Południe      
Ciechońska Aleksandra      
Szwarc Małgorzata      
4 Miecznikowska Agata UKS KT Kraśnik      
Graboś Aleksandra      
Sokal Klaudia      
Konkurencja: KATA DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW
M-ce Nazwisko i Imię Klub      
1 Filipczyk Maciej UKKT Praga Południe      
Katus Oskar      
Jędrusik Kacper      
2 Kukiełka Wojciech BKKT Biłgoraj      
Jarosz Patryk      
Bartnik Tymoteucz      
3 Martyniuk Kacper RKKT Zamość      
Wasilewski Michał      
Bartoszczyk Radosław      
4 Różański Szymon BKKT Biłgoraj      
Rawiak łukasz      
Kleban Michał      
Kategoria wiekowa:2004-2005-2006 i młodsi
Konkurencja: EN-BU K/M
M-ce Nazwisko i Imię Klub      
1 Szelągowski Jan UKKT Praga Południe      
Jędrusik Amelia      
2 Medyńska Agata LKKT Lublin      
Kański Kacper      
3 Majek Zuzanna UKKT Praga Południe      
Korociński Piotr      
4 Welcz Jakub LKKT Lublin      
Gołofit Konstancja      
Konkurencja: EN-BU M/M
M-ce Nazwisko i Imię Klub      
1 Szelągowski Jan UKKT Praga Południe      
Sardano Mario      
2 Wajs Tymoteusz UKKT Praga Południe      
Nowacki Piotr      
Kategoria wiekowa:2000-2001-2002-2003
Konkurencja: EN-BU K/M
M-ce Nazwisko i Imię Klub      
1 Bujnowski Aleksander LKKT Lublin      
Tutka Paulina      
2 Kozyra Kornelia TKKT Tomaszów Lubelski      
Malec Jakub      
3 Tor Klaudia TKKT Tomaszów Lubelski      
Sobczyński Piotr      
4 Marta Czapka RKKT Zamość      
Pańko Kacper      
Konkurencja: EN-BU M/M
M-ce Nazwisko i Imię Klub      
1 Filipczyk Maciej UKKT Praga Południe      
Katus Oskar      
2 Sokalski Jakub TKKT Tomaszów Lubelski      
Sobczyński Piotr      
3 Kowalczyk Wojciech RKKT Zamość      
Pańko Kacper      
4 Maślak Michał UKKT Praga Południe      
Kalmus marcin    
Share

Pobierz wyniki

Share

Pobierz Wyniki

Share

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Uczniowskiego Klub Karate Tradycyjnego "Praga Południe" w obrębie domeny warszawa.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.